آنچه بعد از کنکور باید بدانیم !

2032667_295
هانی چیت چیان
پشتیبان سایت
اخرین بروزرسانی 14 مهر 1402
173 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمینَ

از وقتی که یک نوجوان کنکور میدهد تا اولین روز ورود به دانشگاه تحولات بسیار زیادی رخ میدهد و این تحولات برخی پرفایده و برخی مضر هستند. لازم است با برنامه ریزی مسیر خود را پس از کنکور به سرعت تشخیص دهیم. در این دوره با برخی از این مسائل آشنا میشویم…

مخاطب این دوره نوجوانانی هستند که کنکور داده اند و نکاتی ارائه میگردد تا قبل از انتخاب رشته و ورود به دانشگاه لازم است آن ها را فراگرفته و در برنامه ریزی خود به کارگیری کنند.

لازم است نوجوانانی که با محتواهای رهبرنوجوان همراه هستند پس از این دوره سیر مطالعاتی علمی خود را بررسی کنند و برای آن برنامه ریزی داشته باشند.

شما میتوانید با ارسال پیام به پشتیبان کانال های رهبر نوجوان یا ارسال مشخصات در قسمت زیر با مشاورت مشورت کرده و از کلاس های مورد نظر خود در مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت (علیه السلام) مطلع شوید.

برنامه تحصیلی

2 درس

برنامه ریزی برای دوران پسا کنکور ..

این دوره در دوجلسه و برای دختران و پسران به صورت مجزا برگزار شده است.
جلسه فارغ التحصیلان دبیرستان ویژه پسران00:00:00
جلسه فارغ التحصیلان دبیرستان ویژه دختران00:00:00

اساتید دوره

هانی چیت چیان

4.82/5
22 دوره
11 دیدگاه
883 دانشجو

استاد هانی چیت چیان متولد 28 مهرماه 1362؛فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته زیست شناسی از دانشگاه تهران و همچنین فارغ التحصیل رشته تفسیرقرآن در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علوم وفنون قرآن کریم؛مدرس و محقق و نویسنده فعال در زمینه قرآن کریم واهل بیت هستند.ایشان از دهه هشتاد به صورت تخصصی وارد عرصه تدبر در قرآن شدند وجزو اساتید ومدرسین مدرسه قرآن وعترت دانشگاه تهران به شمار می آیند و الان به صورت تخصصی در زمینه دعا و فقه حکومتی فعالیت میکنند.

از فعالیت های ایشان میتوان به تالیف و تدوین بالغ بر 15 کتاب در حوزه های مختلف علوم انسانی مبتنی بر معارف قرآن وعترت، تدریس روش های تدبر در قرآن در دانشگاه و حوزه از سال1382 و پژوهش در حوزه رشد وتربیت باتمرکز بر دوره سوم رشد(نوجوانی)و... اشاره کرد.​از آثار استاد چیت چیان میتوان به پرورش تفکر بنیادی، تعقل اجتماعی ،منظومه رشد ،فرایند شناسی حکمت و... اشاره کرد

مشاهده بیشتر

پشتیبان سایت

4.62/5
32 دوره
13 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید

کاور دوره ها
رایگان
سطح
متوسط
تعداد درس
2 درس

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟