faq

راهنمای ثبت نام در سایت

78c4af118001599.608076cf95739

راهنمای ثبت نام در سایت

دسترسی سریع

ثبت نام در سایت

برای استفاده از دوره‌های آموزشی سامانه رهبرنوجوان نیاز است که در سایت ثبت نام کنید. همچنین بعد از ثبت نام کلی در سایت، برای استفاده از هر دوره، لازم است تا به طور خاص در آن دوره نیز ثبت نام کنید تا سامانه شما را جزو دانشجویان آن دوره قرار داده و امکان استفاده از محتوای دوره برای شما فراهم شود. برای این منظور در هر کجای سایت که هستید می‌توانید روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و مراحل زیر را طی کنید:

روی سه نقطه گوشه سمت چپ کادر کلیک کرده و گزینه ثبت نام را فشار دهید

بعد از کلیک روی گزینه ثبت نام، فرم زیر برای شما نمایش داده خواهد شد. آن را تکمیل کنید:

سامانه رهبرنوجوان برای احراز هویت و ورود راحت تر شما در مراحل بعدی، نیازمند تایید شماره تلفن و ایمیل شماست. به همین منظور کد تاییدی برای شما از طرف سامانه ارسال خواهد شد. (در صورت عدم دریافت کد با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید)

مشاهده پیام زیر در گوشه، به معنی انجام موفق ثبت نام شماست.

ورود به سایت

همچنین اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده‌اید، با طی مراحل زیر می‌توانید وارد سایت شوید و نیازی به ثبت نام دوباره نیست. روی گزینه ورود کلیک کنید:

برای ورود به سایت شماره تلفن همراه یا ایمیل خود را وارد کنید و روی گزینه ادامه کلیک کنید:

در مرحله بعد این امکان فراهم است که با رمز عبوری که در زمان ثبت نام مشخص کرده‌اید، وارد سایت شوید. همچنین با کلیک روی گزینه استفاده از کد تایید، رمز یکبار مصرف ورود برای شما ارسال خواهد شد که می توانید با وارد کردن آن رمز، وارد سایت شوید. (همچنین در صورت فراموشی رمز عبور، روی گزینه فراموشی کلیک کرده تا با طی فرایند مربوطه، رمز عبور شما بازیابی شود). در نهایت روی گزینه ادامه کلیک کنید.

در صورت موفقیت آمیز بودن ورود شما به سایت، پیام زیر را مشاهده خواهید کرد:

ثبت نام در دوره‌ها

برای ثبت نام در دوره‌ها، حتما باید وارد سایت شده باشید. بعد از ورود به سایت، به صفحه دوره مورد نظر رفته و روی گزینه اکنون ثبت نام کنید، کلیک کنید.

در صورتی که در سایت ثبت نام کرده باشید و وارد حساب کاربری خود در سامانه رهبر نوجوان شده باشید، ثبت نام شما در دوره با موفقیت انجام خواهد شد و برای استفاده از محتوای دوره، می‌توانید روی گزینه شروع آموزش کلیک کنید تا به صفحه محتوای دوره منتقل شوید:

با کلیک روی این گزینه وارد صفحه محتوای دوره خواهید شد و در آنجا لیست سرفصل‌ها و درس‌های دوره در اختیار شما خواهد بود:

در صورت وجود هر گونه ابهام یا مشکل در ورود به سایت یا ثبت نام در دوره‌ها، روی آیکون پشتیبانی که در گوشه سمت راست صفحه ملاحظه می‌کنید کلیک کنید یا در پیامرسان‌های داخلی ، با نشانی zihejr_support@ ارتباط برقرار بفرمایید.

ثبت نام در سایت و استفاده از دوره‌های رهبرنوجوان کاملا رایگان بوده و بهای استفاده از آن‌ها، انتقال به دیگران می‌باشد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید