نظم و برنامه ریزی

1998855_723
استاد احمدرضا اخوت
واحد رهبرنوجوان
اخرین بروزرسانی 22 فروردین 1403
7 نفر ثبت نام کرده اند

درباره این دوره

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾ اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ ﴿۶﴾ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

در این دوره از سلسله جلسات مهارت های نظم و برنامه ریزی  در محضر استاد گرانقدر، احمد رضا اخوت  سعی می کنیم مهارت های کاربردی برنامه ریزی و نظم دادن به کارها را بیاموزیم تا بتوانیم امورات متعدد زندگیمان را بهتر سامان ببخشیم.
در این دوره مباحثی از قبیل قدر ظرف زمان، چگونگی احصاء مدت زمان مورد نیاز برای هر کاری، مفهوم عزم و اراده و طلب و صبر و استمرار، نقش توجه  به اوقات مختلف روز و ایام هفته در برنامه ریزی و  تاثیر آن در برنامه ریزی و به سرانجام رساندن کار ها و… را برسی می کنیم.

مخاطب هدف

  • نوجوانان دختر و پسر پایه نهم به بالا
  • مشاورین و متخصصین حوزه برنامه ریزی و مدیریت زمان

برنامه تحصیلی

8 درس14 ساعت

نظم و برنامه ریزی

جلسه اول1:43:00
جلسه دوم1:38:00
جلسه سوم1:55:00
جلسه چهارم2:7:00
جلسه پنجم1:56:00
جلسه ششم1:42:00
جلسه هفتم2:7:00
جلسه هشتم1:57:00

اساتید دوره

استاد احمدرضا اخوت

4.5/5
8 دوره
2 دیدگاه
255 دانشجو

استاد احمد رضا اخوت متولد 1347 مدرس دانشگاه تهران نویسنده ومحقق در زمینه قرآن کریم و سیره اهل بیت  و موسس و وعضو هیات علمی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت(ع) هستند.همچنین ایشان فارغ التحصیل رشته زیست گیاهی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستند.ایشان به صورت تخصصی در عرصه تدبردرقرآن فعالیت میکنند که ثمره تلاش هایشان تاسیس مدرسه قرآن و عترت(ع) و تدریس آموزه های قرآن کریم و تریبت مربیان ومعلمان تربیتی می باشد.

 همچنین  میتوان به تالیف ده ها کتاب و مقاله در زمینه استفاده ازقرآن کریم  در زمینه های مختلف اعم از روانشناسی؛تربیت فرزند؛نظام خانواده؛جامعه اسلامی و... اشاره کرد.از مجموعه کتب استاد اخوت می توان اشاره کرد به: پرورش تفکر بنیادی، مبانی و مهارت های برنامه ریزی، پرورش تفکر قرآنی، نیاز در ساختار انسان، درمانگری افسردگی مبتنی برقرآن و...

مشاهده بیشتر

واحد رهبرنوجوان

4.0/5
4 دوره
1 دیدگاه
0 دانشجو
مشاهده بیشتر

یک نظر بنویسید

نظم وبرنامه ریزی
رایگان
سطح
متوسط
مدت زمان 14 ساعت
تعداد درس
8 درس

آیا می خواهید برای همه فعالیت ها، اعلان های پوش نوتیفیکیشن دریافت کنید؟