پویش سراسری شبیه مادرم

00112-VECDL_com
شبیه مادرم

زندگی با دعاهای حضرت مادر

این پویش به تبیین معارف ناب فاطمی مبتنی بر ادعیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها می‌پردازد و تلاش می‌کند تا زمینه زندگی کردن این حقایق را فراهم نماید. در هر دوره از پویش، یکی از ادعیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به مدت سه تا چهار ماه محور فعالیت قرار می‌گیرد. هر هفته محتواهایی جهت تبیین معارف آن دعا مبتنی بر آموزه‌های قرآن و عترت تولید شده و در اختیار مخاطبان قرار داده می‌شود.

دوره اول این پویش با عنوان روزهای فاطمی به ادعیه روزهای هفته از حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها اختصاص دارد. افراد حاضر در پویش ضمن ترویج این معارف برای دیگران، تجربیات، نکات، دستاوردها و تولیدات خود را در خصوص پیاده‌سازی آموزه‌های آن دعا در زندگی به اشتراک می‌گذارند. همچنین هر هفته مسابقه‌ای ناظر به آموزه‌های دعا برگزار می‌شود و به نفر برتر جوایز نفیسی اعطا می‌شود. محتوای تولید شده در خصوص ادعیه روزهای هفته، شنبه و سه‌شنبه هر هفته منتشر خواهد شد. همچنین مسابقه هر هفته نیز پنجشنبه‌ها برگزار خواهد شد.

محتوای پویش

برای مشاهده محتوای مربوط به هر روز، روی آن کلیک کنید:

انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت (علیهم السلام)

" خرید کتاب صحیفه فاطمیه "

خانه هایمان را با دعای های مادر معطر کنیم

عضویت در گروه علمی و آموزشی صحیفه فاطمیه

قریب به ده سال است که گروه پژوهشی صحیفه فاطمیه در مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران، اقدام به پژوهش در خصوص ادعیه حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها می‌نمایند تا در جهت تبیین و تبلیغ این معارف ناب گامی هرچند کوچک بردارد. برای اطلاع از برنامه‌های پژوهشی جاری، تولیدات انجام شده و همچنین برنامه‌هایی آموزشی پیرامون صحیفه فاطمیه می‌توانید در این گروه عضو شوید.

برای شرکت در پویش در کانال رهبرنوجوان عضو شوید:

پشتیبان پویش سراسری شبیه مادرم